Terminai ir sąlygos

Terminai ir sąlygos

  1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. „FEN.LT“ (toliau – Pardavėjas) el. parduotuvėje (toliau – Parduotuvė) prekyba vykdoma pagal „FEN.LT“ prekių pirkimo-pardavimo taisykles.

1.2. Pirkėjas prieš pirkdamas prekę privalo perskaityti taisykles ir su jomis sutikti.

1.3. Taisyklės gali būti atnaujinamas, dėl to svarbu su jomis susipažinti atliekant kiekvieną užsakymą.

  1. PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAI

2.1. Jei užsakymo suma viršija 50 EUR, pristatymas į namus visoje Lietuvoje yra nemokamas. Užsakymams iki 50 EUR vertės yra taikomas 5 EUR pristatymo mokestis.

2.2. Jei prekių užsakymą pateiktas darbo dienomis iki 12:00 valandos, Jūsų užsakytos prekės Jus pasieks jau kitą dieną. Jeigu užsakymą pateikiate darbo dienomis po 12:00 valandos, pristatymo terminas yra 1-2 darbo dienos. Užsakius prekes penktadienį, prekes Jums per kurjerį pristatysime pirmadienį.

2.3. Užsakymus galime pristatyti Jums į paštomatus. Jums reikia pasirinkti norimą paštomatą atliekant užsakymą. Jei norite, kad užsakymas būtų pristatytas Jūsų nurodytų adresu, tuomet pasirinkite pristatymą kurjeriu.

2.4. Kai tik siuntos bus paruoštos siuntimui, Jūs gausite siuntos numerį ir nuorodą, kurią paspaudus galėsite stebėti pristatymo būsenų atnaujinimus.

2.5. Norėdami gauti užsakymą ne Lietuvoje, parašykite mums el. laišką su norimos prekės nuoroda bei pristatymo adresą. Mes Jums pasiūlysime geriausias pristatymo sąlygas Jūsų nurodytu adresu.

2.6. Jei pastebėjote, kad gavote ne tą prekę, kurios norėjote, galite mums grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Prekės pakuotė turi būti nepažeista.

2.7. Informuojame, jog šventiniu laikotarpiu siuntų pristatymas gali vėluoti iki kelių darbo dienų. Mes stengiames siuntas išsiųsti kaip įmanoma greičiau, bet kurjerių tarnybų krūvis yra didesnis nei įprasta, dėl to siuntos gali vėluoti.

  1. PRIVATUMO POLITIKA

3.1. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

3.2. Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

3.3. Renkama Jūsų pateikta informacija registruojantis ir perkant prekes (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas).

3.4. Renkama informacija apie FEN.LT svetainės naudojimąsi (IP adresas, apsilankymų skaičius, demografinė vieta ir kiti analizei naudojami duomenys).

3.5. Visi Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus.

3.6. Jūsų informacija perduodama pristatymą teikiančiai įmonei Venipak mes perduodame tik registracijos metu Jūsų perduotą informaciją, t.y. vardą, pavardę, adresą, telefono numerį bei el. pašto adresą. Ši informacija naudojama, kad transporto įmonės Jums galėtų pristatyti užsakytas prekes.

3.7. Kiekvienas pirkėjas turi visišką teisę sužinoti apie pateiktus duomenis ir jų tvarkymą. Taip pat gali prašyti panaikinti, papildyti arba pataisyti pateiktus duomenis.

3.8. Dėl duomenų ištrinimo arba koregavimo prašome kreiptis telefonu +370 655 300 66 arba el. paštu info@fen.lt

3.9. Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.

  1. PREKIŲ APMOKĖJIMAS

4.1. Pirkėjai gali atsiskaityti Paysera mokėjimo metodu.

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0,00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods